Hotline: +421 (650) 44 00 00
Streda, 8. december 2021, meniny má Marína. | V ponuke máme 0 voľných miest.

O nás

Kto sme

Burza Brigád® je slovenská spoločnosť založená v roku 2010. Sídlo spoločnosti je v Žiline. V roku
2008 sme začali rozvíjať značku BurzaBrigád®. Oficiálne bola uvedená na slovenský trh v septembri 2010.

BurzaBrigád® predstavuje internetový portál, ktorého úlohou je poskytovať trhový priestor
pre ponuku a dopyt po krátkodobej práci.

Sociálna zodpovednosť

Sme inteligentná značka na pracovnom trhu

Nebojíme sa začiatku, pretože vieme, že sme postavili dobrú vec. „Práca ľudí pre ľudí a s ľudským prístupom,“ je základným krédom našej spoločnosti. Ako dlhoroční profesionáli v personalistike, cítime určitú zodpovednosť za smerovanie trhu práce. Aj preto svojou činnosťou chceme pomáhať pri vytváraní pracovných návykov u mladých ľudí vstupujúcich na trh práce. Rovnako pomáhame obnovovať aj pracovné návyky ľudí dočasne vyradených z trhu práce. Za najdôležitejšie z našich činností považujeme spájanie ľudí s prácou. Našou službou zároveň prinášame do podnikateľského prostredia prvky, ktoré spružňujú pracovný trh a poskytujú nové riešenie na uspokojenie potrieb po krátkodobej a efektívnej pracovnej sile.

Ing. Radomír Szabó MBA, konateľ spoločnosti

Príležitosť na nezávislosť

Pojmy ako vitalita, hravosť, energia, spontánnosť, radosť zo života sú pre mladých ľudí samozrejmosťou. Pojem peniaze je pre nich potreba. Chceme, aby mladí nestratili chuť do života iba preto, že si nemôžu nájsť brigádu a nemôžu zarobiť peniaze. Chceme, aby sa všetci vedeli o seba dobre postarať.


Ľahostajnosť v nás vyvoláva hnev

Sme tvorcovia nových myšlienok a veríme, že dokážeme rýchlo naštartovať nové riešenie organizácie pracovného trhu.

Mgr. Petra Szabóová MBA, konateľka spoločnosti

Naša stratégia

BurzaBrigád® je nová služba - online brigádnický servis, prostredníctvom internetového prostredia. V internetovom prostredí BurzaBrigád® nahradzuje elektronickú agentúru práce so zameraním na brigády.

• Značka Burzabrigád® zahŕňa niekoľko konceptov. Zamerali sme sa na zmenu podmienok na aktuálnom pracovnom trhu v súlade s dynamickými zmenami v spoločnosti.

BurzaBrigád® vstupuje na trh práce, kde ponúka originálne postupy, nápady a riešenia, v súlade so stratégiou rozvoja pracovného trhu. Preto v plnej miere využije stratégiu odlišnosti.